Наш розділ Проекти – це спроба нівелювати відоме твердження про неможливість створення універсального продукту. Звичайно, він завжди комусь не підійде.

 

Одним з основних видів нашої діяльності є адаптація стандартних, але створених з достатньою мірою універсальності, продуктів до особливостей їх застосування користувачами. Крім того, ми маємо і продукти власної розробки та виробництва.

 

Всі пов'язані з ними проекти нині є діючими. Ви можете не тільки придбати у нас ці продукти, але й розмістити у нас замовлення на адаптацію до особливостей їх застосування у себе.

ODOO - це найпопулярніше універсальне програмне забезпечення для бізнесу у світі. Воно пропонує широкий спектр бізнес-додатків, включаючи CRM (управління взаєминами з клієнтами), веб-сайт, електронну комерцію, білінг, бухгалтерський облік, виробництво, склад, управління проектами та багато інших, і всі вони повністю інтегровані.

 

Облік робочого часу, насправді, всупереч поширеним уявленням, однаково вигідний як роботодавцю так і сумлінному працівникові. Роботодавцю вигідно, коли працівник відпрацьовує належну норму робочого часу, а працівникові вигідно, коли повноцінно оплачується його наднормативний робочий час.

 

Технологія радіочастотної ідентифікації (RFID), у багатьох випадках, може успішно замінювати ідентифікацію за допомогою магнітних карт або штрих-кодів.

До основних її переваг можна віднести відсутність необхідності у прямій видимості та безпосереднього контакту мітки-ідентифікатора зі зчитувачем, велика швидкість зчитування, стійкість RFID-міток до впливу навколишнього середовища.

Ми пропонуємо різноманітні RFID-зчитувачі власної розробки та виробництва, які мають розширені можливості адаптації до різних програмних систем та мають додаткові функціональні можливості.

Впровадження систем автоматизації обліку використання різних платних ресурсів, таких як, більярдних та тенісних столів, саун, VIP-залів тощо, дозволяє збільшити прибутки власника закладу. Крім того, це зменшує конфліктність у відносинах персоналу та клієнтів у процесі розрахунку вартості спожитих послуг.

Нами були розроблені і протягом кількох років успішно впроваджуються різні варіанти рішень обліку та контролю у сфері погодинної оплати послуг: як чисто апаратні (прилади – контролери обліку часу), так і комплексні (програмно-апаратні системи із застосуванням комп'ютера).

До допоміжного відносять обладнання, яке не бере участі безпосередньо в технологічних процесах, але служить для їх оптимізації та спрощення. Допоміжне обладнання покращує роботу персоналу та, зрештою, впливає на якість обслуговування.

Нами були розроблені та виготовляються на замовлення кілька різновидів електронних приладів, які можуть бути корисними при обладнанні робочих місць у торгівлі та громадському харчуванні.

Послуги

  • Технічна підтримка інформаційних систем (абонентське обслуговування комп'ютерів)
  • Впровадження інформаційних систем на підприємствах (комп'ютеризація підприємств)
  • Аудит інформаційних технологій (Інформаційних систем)
  • Резервне копіювання даних

Контакти

Колесніков Володимир Васильович (обговорення договорів на технічну підтримку):

Дем'янов Дмитро Віталійович (виробництво програмного контенту):

E-mail: 4p1s.info@gmail.com

Skype: pro100systems.ua

Адреса: вул. Киргизька, 19, корп. 2, офіс 505-506, м. Харків, 61105, Україна

Зворотній зв’язок

Неверный ввод

Заповніть це поле

Заповніть це поле

Будь ласка, прийміть умови політики конфіденційності

Неправильне введення

Back to top